Podejmij wyzwanie
Osiągnij perfekcję
Żadnych wymówek

trening

Uzyskaj wymarzoną sylwetkę, wzmocnij kondycję, wytrzymałość i zdrowie wykonując proste ćwiczenia dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwości.

Niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej, znajdziesz u mnie odpowiednie podejście i metodologię do osiągnięcia Twoich celów.

Wyostrzyj umysł. Regularny trening fizyczny daje skupienie, obecność oraz zwiększa pewność siebie.

Prawidłowa postawa, mocny chwyt silny umysł czy smukła sylwetka to tylko niektóre efekty naszych wspólnych wysiłków.

o mnie

Nazywam się Łukasz Osiecki. Jestem byłym szkoleniowcem Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej, wykładowcą i trenerem rozwoju mentalnego oraz fizycznego.

Zajmuję się ochroną fizyczną, zarządzaniem ryzykiem oraz budowaniem pewności siebie w ekstrymalnych sytuacjach. Posiadam czarny pas III dan w systemach walki wręcz i samoobrony Krav Maga i Defendo.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz The Bush School of Government and Public Service.

Prowadzę treningi i szkolenia dla wszystkich grup wiekowych i sprawnościowych. Wśród moich klientów znajdziesz zarówno zawodników MMA jak i osoby z dysfunkcjami wzroku oraz seniorów.

Moją pasją jest walka wręcz w kontekście sportowym i samoobrony. Interesuje mnie szeroko pojęte bezpieczeństwo, zarówno osobiste, jak i globalne. W swojej pracy łączę umiejętności fizyczne oraz wiedzę geopolityczną w celu zapewnienia swoim klientom maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

wyzwania

ZDROWE CIAŁO I UMYSŁ

Regularny trening fizyczny wzmacnia odporność, poprawia stan umysłu oraz zapobiega chorobom cywilizacyjnych. Razem zadbamy o to aby Twoje ciało i umysł były w jak najlepszej kondycji.

ŻADNYCH WYMÓWEK

Ciągły brak czasu, natłok obowiązków w domu i pracy - to codzienne wymówki odwlekające realizację naszych celów. Moje zadanie to wspierać i motywować Cię w kontynuowaniu pracy nad sobą.

DYSCYPLINA I SYSTEMATYCZNOŚĆ

Dyscyplina jest niczym bez systematyczności. Podstawowa zasada sukecsu to zidentyfikować dobre praktyki i powtarzać je tak długo, aż staną się nawykiem.

UMYSŁ ZWYCIĘŻCY

Nikt nie staje się zwycięzcą z dnia na dzień. Ukształtowanie "umysłu zwycięzcy" to proces wymagający czasu. Dzięki tej mentalności osiągniesz cele zarówno w sporcie jak i życiu rodzinnym i zawodowym.

PODEJMIJ WYZWANIE

Najtrudniej jest wykonać ten pierwszy krok w "nieznane". Naucz się wyznaczać nowe cele i poznaj sposoby ich realizacji krok po kroku. Satysfakcja z ich osiągnięcia wynagrodzi wszystkie wyrzeczenia.

POKONAJ BARIERY

Każdy z nas napotyka przeszkody, które z początku wydają się nie do pokonania. Pamiętaj że większość wyzwań, staje się banalnymi po ich pokonaniu. Jedyną prawdziwą "barierą" jest ta w Twoim umyśle.

s